DevLis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DevLis

Hükümet ve Politika

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ernesto Che Guevara’nın Anısına....

3 posters
YazarMesaj
berkayovic
DevLis Moderatör
DevLis Moderatör
berkayovic

Ernesto Che Guevara’nın Anısına.... Empty
MesajKonu: Ernesto Che Guevara’nın Anısına....   Ernesto Che Guevara’nın Anısına.... EmptyPerş. Haz. 12 2008, 11:49

Saygıdeğer Dostlar; Ölümsüz devrimci Ernesto Che Guevara’nın anısına ve 14 Haziran, Cumartesi günü, Doğumunun 80. yılı vesilesiyle, sizleri aşağıda isimleri belirtilen kitapların tanıtım toplantısına davet ederiz: “Motosiklet Günlüğü” “Tekrar Yollarda” “Afrika Rüyası” “Bolivya Günlüğü” “Küba’da Sosyalizm ve İnsan” “Gerilla Savaşı” “Namı Diğer Che” Kitapların tanıtımı, önümüzdeki Cumartesi günü, Ankara ve İstanbul’da olmak üzere, Everest Yayınevi ve Elçiliğimiz tarafından gerçekleştirilecektir, ayrıca ekteki duyuruda gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Sizleri de katılmaya davet ediyoruz. Küba Cumhuriyeti Büyükelçiliği Ankara TÜRKİYE
DevLis
Admin
Admin
DevLis

MesajKonu: Geri: Ernesto Che Guevara’nın Anısına....   Ernesto Che Guevara’nın Anısına.... EmptyPerş. Haz. 12 2008, 12:44

açık adres olarak yayımlasan sevinirim Smile
https://devlis.forumakers.com
devrimduygu

devrimduygu

MesajKonu: Geri: Ernesto Che Guevara’nın Anısına....   Ernesto Che Guevara’nın Anısına.... EmptySalı Tem. 08 2008, 13:48

ya ben bi kitap gördüm che guevara ile ilgili ama 39 ytl:D

Ernesto Che Guevara’nın Anısına....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ernesto Che Guevara